Szczegóły współpracy

Witam serdecznie!

Jeśli znaleźliście się Państwo na tej stronie, to znaczy, że termin Waszego ślubu jest wolny.

Oto co zawiera oferowany przeze mnie pełny pakiet ślubny:

Wykonanie reportażu w dniu ślubu oraz sesji zdjęciowych:
1. Reportaż z całego dnia ślubu. Ilość obrobionych zdjęć nie mniejsza niż 1300 sztuk.
Pracę rozpoczynam od przygotowań, poprzez błogosławieństwo w domu, ślub i wesele, aż do godziny 1 po północy.
2. Sesja zdjęciowa lub w miarę chęci 2 sesje zdjęciowe – plenerowe.
Wybór miejsca, w których zostaną wykonane sesje zdjęciowe należy do Państwa Młodych. Na zdjęcia plenerowe najlepiej zarezerwować czas w inny dzień niż dzień ślubu.

Wykonanie albumu ślubnego:
Nowoczesny album ślubny [21 kartek o grubości aż 1,2mm, czyli 42 strony o wymiarach 30x30cm każda, po otworzeniu foto-albumu 21 x (30x60cm)] staranie oprawiony skórę naturalną, skórę ekologiczną lub tkaninę w wybranym kolorze;

Aktualnie dostępne kolory i faktury opraw albumów – LINK.

album ślubny – przykładowa realizacja

Jako produkt finalny na zakończenie Państwo Młodzi otrzymują:

1. Zdjęcia z całego dnia – reportaż rozpoczynający się od przygotowań do ślubu aż do godziny 1 następnego dnia, zarchiwizowany na płycie DVD w wersji kolorowej oraz w wersji czarno-białej – ilość zdjęć obrobionych nie mniejsza niż tysiąc trzysta sztuk.
Zdjęcia, które Państwo otrzymują zostają starannie przygotowane w programie graficznym. Zdjęcia w żaden sposób nie są zabezpieczane, można je kopiować lub wywoływać bez ograniczeń.
2. Album ślubny.
Realizacja albumu ślubnego następuje po wyrażeniu akceptacji doboru i rozmieszczenia zdjęć przez Państwa Młodych.
3. Unikalny link do galerii ze wszystkich wykonanych zdjęć.
Umieszczenie wszystkich lub części wykonanych zdjęć w indywidualnej galerii zgodnie z życzeniem Państwa Młodych.
Zapraszam do obejrzenia przykładowej galerii z całego dnia ślubu oraz wesela wraz z sesją plenerową – LINK.

Całkowity koszt wykonania reportażu w dniu ślubu oraz sesji zdjęciowych wraz z albumem ślubnym i trzema kompletami płyt DVD to kwota 4000PLN.
Za wykonaną usługę wystawiony zostanie rachunek.

Zapraszam do obejrzenia wykonanych przeze mnie fotografii ślubnych umieszczonych pod adresem www.piotrzurek.pl/albumy.

Jeśli po zapoznaniu się z niniejszym opisem  pojawią się jakieś pytania, pozostaję do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!
Piotr Żurek

REFERENCJE

MOICH KLIENTÓW
Projektant mody Folk Design - Aneta Larysa Knap

Fotograf o niezwykle bystrym oku, a jego praca ma barwny charakter wręcz malarski, obrazowy.
Detale to małe arcydzieła, które zatrzymują czas.
Nieschematyczny, oryginalny styl. Polecam!


Projektant mody Folk Design - Aneta Larysa Knap

Katarzyna i Łukasz
Współpraca była dla nas wspaniałą przygodą - wyraźnie wyczuwalna była pasja i zaangażowanie Piotra oraz olbrzymia wiedza połączona z niezwykłym zmysłem estetyki. Efekt finalny widać na zdjęciach, które przenoszą nas za każdym razem w te wyjątkowe dla nas chwile przywołując emocje, których wtedy doświadczyliśmy. Dzięki jego umiejętnościom otrzymaliśmy najpiękniejszy prezent ślubny.

Katarzyna i Łukasz

Aleksandra i Mateusz
Polecamy usługi Piotrka! Jesteśmy zadowoleni zarówno ze zdjęć jak i z albumu. Będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. W zdjęciach Twojego autorstwa widać, że lubisz to co robisz i robisz to z pasją. Chce się oglądać. Cała współpraca przebiegała bardzo pomyślnie i sympatycznie. Zdjęcia w pełni uchwyciły wszystkie ważne momenty z całego dnia ślubu. Plener z Piotrkiem to była czysta przyjemność. Mnóstwo pomysłów i podpowiedzi sprawiły, że nasze zdjęcia plenerowe są wyjątkowe i wszystkim się podobają. DZIĘKUJEMY! Jeszcze raz polecamy!

Aleksandra i Mateusz

Anna i Piotr
Serdecznie polecamy fotografa Piotra Żurka. Przygotował reportaż z naszego ślubu i wesela - zdjęcia w pełni oddają atmosferę panującą na imprezie, za każdym razem wywołują u nas uśmiech:) Praktycznie zapominaliśmy o jego obecności, a mimo to ilość zdjęć jest ogromna. Jest profesjonalistą pod każdym względem, przebywanie w jego obiektywie nie jest niczym krępującym. Dzięki temu nawet sesja okazała się całkiem w porządku. Jest nienachalny, bardzo punktualny i terminowy. Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość i wszystkie cenne wskazówki.

Anna i Piotr

Ada i Tomek
Piotr to osoba, dla której fotografia ślubna jest wielką pasją. Od samego początku naszej współpracy był zainteresowany tym, co jest dla nas ważne. W każdej sytuacji mogliśmy liczyć na jego pomoc i cenne rady. Warto wspomnieć o jego postawie podczas ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego. Mamy na myśli elegancki ubiór i niesamowitą dyskrecję w przemieszczaniu się między gośćmi. Co do samych zdjęć, fotoreportaż zdecydowanie przerósł nasze oczekiwania. Piotr jest doskonałym obserwatorem, dzięki czemu uchwycił wszystkie ważne dla nas momenty, którym towarzyszyły emocje tamtego dnia. Zdjęcia doskonale oddają jego atmosferę. Równie owocna była sesja plenerowa, która pozostanie fantastyczną pamiątką na całe życie. Serdeczne dzięki, że byłeś razem z nami w tym szczególnym dla nas dniu!

Ada i Tomek

Sylwia i Kamil
Piotr to profesjonalista w każdym calu. Począwszy od nienagannego stroju, w którym występuje, podkreślając w ten sposób ważność wydarzenia. Subtelny obserwator i łowca wszystkich ważnych, często niepowtarzalnych momentów. Jego obecność jest praktycznie nieodczuwalna, a sesje zdjęciowe nie krępują nawet tych, którzy nie przepadają za błyskiem lampy. Posiada cenną umiejętność improwizacji. Wykorzystuje miejsce, czas, nastrój najlepiej jak to możliwe w danej chwili, przez co zdjęcia są bardzo naturalne i oryginalne. Jest otwarty na wszelkie sugestie i dostosowuje się do oczekiwań pary. Jest skarbnicą wielu praktycznych wskazówek, nawet poza obiektywem. Współpraca z Piotrem to dla nas fantastyczna przygoda, a jego zdjęcia z przygotowań do ślubu, samej uroczystości ślubnej, wesela oraz niezapomnianej „leśnej” sesji są naszą najlepszą pamiątką. Utrwalił wszystko, co staraliśmy się zapamiętać i ukazał to, czego nie mieliśmy szans zobaczyć. Dzięki Tobie Piotrku, nasze wspomnienia stały się nieśmiertelne, a my codziennie od nowa możemy przeżywać te emocje i uczucia które nam towarzyszyły. Zawsze pragnęliśmy, żeby wszystko w tym dniu było idealne, w tym oczywiście zdjęcia, jako najwspanialsza pamiątka. W najśmielszych snach nie spodziewaliśmy się takiego efektu! Nie dość, że mieliśmy przyjemność doświadczyć tak wspaniałych rezultatów Twojej pracy, pełnego profesjonalizmu i zdjęć zapierających dech w piersiach, to dzieliliśmy wszystkie te chwile z przyjacielem, którego niespodziewanie zyskaliśmy! Jesteś Piotrku wspaniałym człowiekiem, o dobrym sercu, który wspaniale wykonuje swoje zadanie, nie tylko robiąc bajkowe zdjęcia, ale również wspierając całym sobą ludzi, których spotyka na swojej drodze. Dziękujemy i na pewno do zobaczenia!

Sylwia i Kamil